AZ Ekotherm s.r.o. - Zimní zahradyPřátelství 207/100, 104 00 Praha 10 - Uhříněves, tel.: 777 743 261 (dispečink), fax: 267 713 122, e-mail: kral@azeko.cz, web: www.azeko.cz
Cz En Ru
zimní zahrady
špaletová okna
dřevěná okna
vchodové dveře
AZ Ekotherm - výroba eurooken a dveří největší výrobce zimních zahrad v ČR
 

 

Aktuality ze společnosti AZ EKOTHERM

20.10.2020 Rádi bychom se podělili o zajímavé fotografie zastřešení bazénu v Jesenici, který pracovníci divize zimních zahrad realizovali v září tohoto roku. Nevšední konstrukce zaujme zejména provedením střechy ve tvaru rotundy a zajímavým napojením na dům.

Zastřešení bazénu Jesenice   Zastřešení bazénu - pohled do interieru

 

 13.10.2020 Pracovníci divize oken ještě před výstavou ForGarden provedli výměnu oken ve stylové prvorepublikové vile v Praze Uhříněvsi. Protože v napjaté atmosféře před veletrhem nebyl pro prezentování výsledků jejich práce čas, podělíme se s vámi o fotografie s malým zpožděním.

Pohled na vilu v Uhříněvsi  Pohled na okna zevnitř  Schodiště vily v Uhříněvsi

27.9.2020 Veletrhy ForGarden a ForArch jsou již u konce. Počet návštěvníků na našem stánku mile překvapil a předčil naše očekávání. Ještě jednou děkujeme všem, kteří projevili zájem o naše výrobky a těšíme se, že se setkáme na našich provozovnách nebo při realizaci oken či zimní zahrady.

24.9.2020 Veletrhy ForGarden a ForArch  se blíží do finále. Ještě v pátek a v sobotu budou otevřeny brány veletrhů v pražských Letňanech, aby uvítaly zájemce o výrobky z oblasti stavebnictví a zahrad. Společnost AZ Ekotherm vystavuje zimní zahradu a špaletové okno pro historickou zástavbu. 

Aktuální stánek AZ Ekotherm

 

Děkujeme všem, kteří nás v této složité době na veletrhu navštívili, a těšíme se na další zájemce o naše výrobky.

 

Ministerstvo zdravotnictví ČR: Veletrhy běží dál!

Přestože ve středu 16. září oznámilo ministerstvo zdravotnictví zavedení zpřísňujících protiepidemických opatření, veletrhy zůstávají v nastaveném režimu a podzimní veletržní sezóna v Letňanech pokračuje podle plánu. Jak ukázaly již realizované akce AUTOSHOW PRAHA, FOR PETS a FOR DECOR & HOME, na výstavišti PVA EXPO PRAHA se úspěšně podařilo nastavit zdravotně-organizační opatření, která maximálně zajišťují bezpečnost a komfort návštěvníků a vystavovatelů.

 

 10.9.2020 Veletrh ForGarden se bude konat společně s veletrhem ForArch v termínu od 22.9.2020 do 26.9.2020 na výstavišti v pražských Letňanech.

Společnost AZ Ekotherm bude vystavovat ve stánku 1H125 atypickou zimní zahradu v provedení s izolačním dvojsklem a s nízkým sklonem střechy, Ve svislých stěnách uvidíte HS portál a posuvně-sklopné dveře.  Oblast oken bude zastupovat  špaletové okno.

Držte nám palce, abychom se s vámi opět mohli na veletrhu potkat a ukázat vám, co nového v naší firmě vyrábíme. Těšíme se na vaši návštěvu.

25.8.2020 Pracovníci divize oken společnosti AZ Ekotherm včera provedli dodávku a montáž oken v provedení EURO IV92 do novostavby rodinného domku nedaleko Nymburka. Montáž proběhla ve výborné kvalitě a rychle. Balkonová stěna i dveře byly usazeny na Purenit, tak aby byly potlačeny případné tepelné mosty. Světlá, dřevěná okna a dveře v barvě zlatého dubu působí v záplavě černých, často plastových oken, neuvěřitelně svěže a nadčasově. Klasický dům s dřevěnými prvky na český venkov rozhodně patří a podobné stavby jen podtrhují malebnost krajiny a venkovský styl života.

Venkovský dům nedaleko Nymburka  Detail balkonové stěny a dveří  Detail kotvení balkonové stěny na Purenit

 

20.8.2020 V březnu pracovníci střediska zimních zahrad pprovedlii rekonstrukci původního zastřešení vstupu do  lázeňské budovy v Lázních Mšené. Dnes si již můžete prohlédnout rekonstruovaný vstup v plné kráse.

AZ Ekotherm - Lázně Mšené celkový pohled AZ Ekotherm - pohled na střechu

29.6.2020 Je milé vidět kvalitní práci AZ Ekotherm v kontextu ukončené rekonstrukce starého domu. Dodávka oken do budovy obecního úřadu v Zákolanech proběhla již před dvěma lety. Nyní však krása oken vynikla v citlivě rekonstruované fasádě domu.

AZ Ekotherm -okna v Zákolanech AZ Ekotherm - Obecní úřad Zákolany Rekonstruovaný Obecní úřad v Zákolanech

  9.6.2020 Středisko historických oken společnosti AZ Ekotherm dokončilo 18.5.2020 dodávku a montáž repliky krásných historických oken v Jablonci.

Historická okna AZ Ekotherm v Jablonci Detail historického okna AZ Ekotherm Pohled na historická okna AZ ekotherm

12.5.2020 Pro změnu máme pro vás aktuální informace z divize historických oken. Nedávno proběhly dvě realizace v Legerově ulici v Praze 2. V jednom z objektů sídlí hasičský záchranný sbor. Třetí realizací je  dům na rohu  Legerovy a Tyršovy ulice. Všechny stavby jsou již od nás dokončeny. Okna byla měněna jen v některých podlažích jednotlivých domů.

Realizace historických oken AZ Ekotherm Realizece AZ Ekotherm v Praze 2 

Historická okna AZ Ekotherm  Detail historického okna AZ Ekotherm

 

 

16.4.2020     Blížíme se do finále.  Zimní zahrada je kompletně zasklena. Velikonoční svátky nám prodloužily termín dodání střešních skel, ale i ta jsou již na svém místě a tak můžeme pokračovat instalací klempířských prvků.

montáž klempířských prvků zimní zahrady

 

31.3.2020    Pokračujeme v montáži zimní zahrady. Obvodové stěny a  krokve jsou namontovány, střešní skla jsou zaměřena, objednána a nyní čekáme na jejich dodání.

průběh montáže zimní zahrady AZ EKOTHERM

30.3.2020  Zahájena montáž obvodových stěn zimní zahrady. Navazujeme na předchozí aktualitu. Dnes jsme zahájili montáž obvodových stěn zimní zahrady, které předcházelo položení hydroizolační fólie a instalace podkladových profilů z vysocekvalitního materiálu PURENIT.

montáž obvodových stěn zimní zahrady AZ EKOTHERM

 29.3.2020 Vyrábíme a montujeme stále bez omezení ! V pátek dne 27.3.2020 jsme zahájili další montáž zimní zahrady v Praze. Se souhlasem zákazníka budeme tuto montáž průběžné dokumentovat a budeme Vás o ní informovat. V první fázi proběhla příprava základů a základové desky. V pátek jsme vybourali stávající plastové okno a instalovali dřevěné balkónové dveře pro vstup do budoucí zimní zahrady, která je vyrobena a připravena k expedici. V pondělí 30.3. zahajujeme samotnou montáž.

zimní zahrada AZ EKOTHERM Praha   vybourání stávajícího plastového okna montáž dřevěných balkónových dveří

25.3.2020 Prohlášení ředitele AZ Ekotherm

Ubezpečuji všechny naše zákazníky, že naši montéři montují s ochranými rouškami, kterých má společnost dostatečné množství a jsou poučeni o pravidlech chování v Nouzovém stavu.

V Praze 25.3.2020       Ing. Libor Král , ředitel společnosti

Aktuálně -15.3.2020 15.10 hod.

Provoz společnosti AZ Ekotherm nepřerušen. Výroba, dodávky a montáže probíhají bez omezení. Obchodníci jsou připraveni u telefonů a na e-mailech.

 10.3.2020 v souvislosti s mimořádným opatřením Bezpečnostní rady státu vám s politováním sdělujeme, že nebude v plánovaném termínu 26.-29.3.2020 probíhat veletrh For Garden, kterého se měla naše společnost zúčastnit v roli vystavovatele. Níže uvádíme oficiální sdělení společnosti ABF. Více se můžete dočíst na webových stránkách veletrhu ForGarden.

Aktuální sdělení společnosti ABF, a.s. k opatření Bezpečnostní rady státu :

Vážení návštěvníci, obchodní a mediální partneři,

v souvislosti s mimořádným opatřením vydaném dnes 10. 3. 2020 Bezpečnostní radou státu se odkládají všechny naše veletržní a jiné akce s předpokládanou účastí nad 100 osob. Opatření se týká nejbližších akcí pořádaných v PVA EXPO PRAHA.

V nejbližších dnech vás budeme informovat o dalším postupu.

 6.3.2020 Pracovníci střediska zimních zahrad právě zahájili rekonstrukci původního zastřešení vstupu do  lázeňské budovy v Lázních Mšené. Konstrukce původního zastřešení má sloupy vysoké  3,5 m, délka krokví je 5 m. Konstrukce střechy má zajímavý hvězdicový tvar.

 

Hvězdicová konstrukce AZ Ekotherm  Pohled na zastřešení AZ Ekotherm

 

 3.3.2020 Divize Zimních zahrad společnosti AZ Ekotherm zahájila montáž zajímavé oranžerie u Mělníka.

Oranžeria nedaleko Mělníka

 Pokud Vás tématika zimních zahrad zajímá, navštivte nás na veletrhu ForGarden 2020.

27.2.2020 Blíží se veletrh ForGarden ForGarden 2020

Společnost AZ Ekotherm se každoročně účastní veletrhu ForGarden.V letošním roce se  můžete těšit na zimní zahradu nové generace, která bude osazena izolačními trojskly a HS portály. Zimní zahrada je díky profilu rámu EURO92 a izolačním trojsklům určena pro celoroční užívání. Veletrh bude v pražských Letňanech od 26.3. do 29.3.2020. Stánek společnosti AZ Ekotherm najdete  v pavilonu 1 na místě 1A15.

Prohlídněte si vizualizaci připravovaného exponátu.

Vizulazace zimní zahrady AZ Ekotherm nové generace   Vizualizace zimní zahrady pro For Garden

 

 

6.2.2020 Divize zimních zahrad se pochlubila hned čtyřmi čerstvými realizacemi zimních zahrad, které montovala na území celé České republiky.

 Montáž zimní zahrady v jesenických horách v Bruntále v lednu dá zabrat i zkušeným a otužilým montérům. Jedná se o rozsáhlou realizaci osazenou velkými HS portály. Že to nemusí být legrace, je vidět na zasněženém snímku naší zimní zahrady. Montáž  v průběhu zimy vyžaduje striktní dodržování technologických předpisů, ale nejedná se o nic vyjímečného. Konstrukce lze montovat na připravený základ v průběhu celého roku.

Atypická zimní zahrada v Bruntále  Montáž zimní zahrady v extrémních podmínkách

 

Typovou zimní zahradu Riviera s doplňky jsme nedávno realizovali v Zelenči, nedaleko Prahy. Celá dodávka ( zimní zahrada, klempířské prvky i markýza)  je laděna do nevtíravé bílé barvy

 Bílá zimní zahrada v Zelenči

Malou, ale zajímavou zimní zahradu jsme realizovali v Újezdě nad Lesy. Součástí zakázky byla i dodávka bezpečnostního zábradlí. Majitelka nemovitosti nazývá žertem zimní zahradu domečkem pro soby. No, pro pejsky a kočičky jsme již několik zimních zahrad realizovali, ale pro soby je to poprvé. Snad abychom expandovali na sever :-).

Malá zimní zahrada v Újezdu nad Lesy

 

14.1.2020 Využijte zimní slevy.  V období realizace zakázek od 1.1.2020 do 31.3.2020 je ještě možné využít nabídku zimních slev. Na možnosti slev u jednotlivých produktů se ptejte na našich obchodních zastoupeních.

 

8.1.2020 V prosinci 2019 dokončilo středisko zimních zahrad tuto zajímavou realizaci v Kouřimi. Zimní zahrada potvrzuje nástup nových trendů v barvě i provedení. Zahrada je osazena HS-portálem a barevné provedení je antracitové barvě.

 AZ Ekotherm realizace v Kouřimi

 

23.12.2019

Kolektiv pracovníků AZ Ekotherm přeje všem svým zákazníkům, dodavatelům a spolupracovníkům klidné svátky vánoční a do roku 2020 zdraví, spokojenost a dobrou pohodu.

11.12.2019 Nabídka dárkového poukazu na zimní zahradu. Pokud stále nemáte originální dárek pro ty, co nejmáte nejraději, máme pro Vás typ. Pořiďte svým nejbližším zimní zahradu. Nabízíme Vám dárkový poukaz v ceně 100.000 až 500.000,- Kč, který můžete čerpat až do 30.6.2020. Zimní zahrada přinese do vaší rodiny pohodu a slunce. Pokud máte o tento originální dárek zájem kontaktujte nás na adrese zimni.zahrady@azeko.cz.

userdata/shopimg/azeko/file/presentace/Dárkový poukaz.pdf

 

22.11.2019 Vila v ulici U Ladronky 41, v Praze 6 opět v plné kráse.

Rádi se podělíme o krásné zaběry  citlivě rekonstruované vily v Praze 6. Vila se nachází v nádherném prostředí s výhledem na park Ladronka. Použitá nová okna se zúženým profilem  pro historickou zástavbu jsou zpracována do nejmenších detailů dle přání zákazníka. Před intenzivním jižním sluncem jsou okna chráněna specielním pokovením .

Pohled na rekonstruovanou vilu  Pohled i interieru- vila Ladronka  Vila Ladronka - pohled z boku

 11.11.2019 Středisko historických oken společnosti AZ Ekotherm chystá výměnu špaletových oken v domě v Opletalově 40, Praha 1. Dům je v současné době rekonstruován na hotel stavební společností Konstruktis, a.s..Pracovníci společnosti AZ Ekotherm připravili pro NPÚ dokumentaci a vzorek okna, který byl již památkáři odsouhlasen. V současné době se chystá vlastní realizace.

Opletalova vzorek okna

 

Pracovnice společnosti AZ Ekotherm pečlivě prohlíží detaily vzorku pro NPÚ. Je důležité, aby provedení bylo v souladu s odsouhlasenou  výkresovou dokumentací.

Dům v Opletalově ulici před rekonstrukcí

Pohled na dům v Opletalově ulici před rekonstrukcí a dodávkou nových oken.

8.10.2019 Zimní zahrada AZ Ekotherm v seriálu Jak bydlí čeští designeři  na portálu Lidovky .cz. Asi před třemi lety divize zimních zahrad společnosti AZ Ekotherm realizovala velmi zajímavou zimní zahradu pro manžele Stiborkovy. Zimní zahrada byla navržena v souladu s jejich požadavky. Vzhledem k nutnosti propojení se starým domem se jednalo  o velmi náročnou práci zejména  pro konstruktéra zimních zahrad Ing. Svobodu. Také montáž zimní zahrady tohoto typu předpokládá perfektní propracování detailů.  Tým montérů zimních zahrad se nelehké práce zhostil velmi dobře. Podívejte se na fotogalerii  z uvedeného článku.

 

 16.9.2019  Středisko Zimních zahrad AZ Ekotherm právě realizuje atypickou zimní zahradu v Praze 6 v šedé barvě. Zajímavé a atypické je členění zimní zahrady. Vstup do zimní zahray je přes FS portály. (Skládací dveře).

Atypická zimní zahrada v Praze 6

 

 

30.7.2019 Společnost AZ Ekotherm v současné době realizuje historická špaletová okna pro klášter Bosých Karmelitánek v Drastech nedaleko Prahy. Zajimavý článek o stehování Karmelitánek z Prahy do nového domova se dočtete na jejich webových stránkách.

 

 16.7.2019 Při procházce historickou Prahou cestou na francouzské trhy na Kampě, jsem si nenechala ujít prohlídku rekonstruovaného krásného domu v Nosticově ulici, přímo naproti ministersvu kultury. Společnost AZ Ekotherm se na rekonstrukci spolupodílela dodávkou těchto krásných historických oken.

Historická okna AZ Ekotherm v Nosticově ulici   Rekonstrukce v Nosticově ulici      Celkový pohled na dům

 

 

7.6.2019 Středisko zimních zahrad právě realizuje nedaleko Pelhřimova  zajímavou zimní zahradu s izolačními trojskly. Zahrada je zateplená a postavena na purenitu. Tvar je přizpůsobený schodišti.

Zimní zahrada u Pelhřimova

 

23.5.2019 V minulém týdnu jsme dokončili zajímavou dvoubarevnou realizaci špaletových oken ve Sládkově ulici v Praze. Provedení perfektně podthuje historický charakter domu.

 

AZ Ekotherm realizace Sládkova ul. Praha    Celkový pohled na provedení oken

2.5.2019 Připravili jsme pro vás sekci Používání a údržba oken a zimních zahrad. V sekci se dozvíte jak správně okna a zimní zahrady užívat a udržovat. Obsahuje i návod na opravu laků, mazání a seřizování oken. Věříme, že tato nová sekce bude pro naše zákazníky přínosem.

12.4.2019 Blíží se Den Země.  Těšíme se na Velikonoce a možná si ani na velikonoční pondělí nevzpomeneme, že 22. dubna má také svátek Země. Možná by se neškodilo zamyslet nad tím, co jsme Zemi,  kromě spousty odpadků, za poslední roky dali. Možná se nám ani nechce, protože většina z nás spíš bere než dává. Udělejme letos výjimku, vezměme přátele, děti nebo vnoučata a darujme Zemi strom.  Vždyť dřevo přece patří k tak snadno obnovitelným zdrojům. Zajistíme tak, že naše děti budou bohatší nežli my. A to si přece všichni přejeme.

 8.4.2019 Pracovníci divize zimních zahrad dokončili v Bášti rozšíření typové zimní zahrady Riviera z rozměru 3x4m na Rivieru 3x8m. Je to dobrý typ pro ty, kteří si pobyt v zimní zahradě oblíbili natolik, že ji chtějí využívat i jako jídelnu nebo třeba hernu pro děti. U typové zimní zahrady není rozšíření žádný problém, ale  v mnohých případech lze rozšířit i atypické zimní zahrady.

Rozšíření zimní zahrady Riviera

 

24.3.2019  Veletrh ForGarden 2019 je u již minulostí. Děkujeme  našim zákazníkům a příznivcům, že navštívili naš stánek. Doufám, že se jim vystavené exponáty líbily a že někteří z nich osloví naší společnost s přáním dodávky nových oken nebo zimní zahrady.  Těšíme se ná vás v našich provozovnách.

21.3.2019 Dnes byl zahájen veletrh ForGarden . Náš stánek je umístěn v hale 1/A15.  V expozici AZ Ekotherm vystavujeme zimní zahradu Toscana v neobvyklé barvě, špaletové okno pro starou zástavbu a HS Portál.  Kolegyně na výstavišti jsou připraveny podat vám informace k našim výrobkům a zodpovědět dotazy z oblasti zimních zahrad, špaletových oken a eurooken.

 Podívejte se na aktuální fotografie naší expozice :

 Špaletové okno AZ Ekotherm na ForGarden 2019    HS portály AZ Ekotherm    Zimní zahrada Toscana AZ Ekotherm

ForGarden

27.2.2019 Zveme Vás na veletrh ForGarden, který se bude konat v Praze na výstavišti PVA Letňany. Naše expozice je umístěna jako obvykle v hale 1/A15, Typicky jarní výstava je zaměřena na zahradu a bydlení. V expozici AZ Ekotherm uvidíte zimní zahradu Toscana v neobvyklé barvě a špaletové okno pro starou zástavbu.

Společnost AZ Ekotherm patří mezi úspěšné vystavovatele. V roce 2016 získala cenu Grand Prix za komplexní řešení celoročně obyvatelné typové zimní zahrady Riviera92.

Cena GrandPrix pro AZ Ekotherm

 Reportáž ze zimní montáže

 7.2.2019 čtvrtý den montáže. Altán je hotov včetně střechy a klempířských prvků.

Hotový altán AZ Ekotherm

 

5.1.2019 druhý den montáže altánu začal mrazivým ránem. Navzdory této skutečnosti se již v poledne rýsoval obrys střechy altánu. Zadní stěna byla uzavřena.

Mrazivé ráno          Montéři AZ Ektherm připravují střechu altánu

16:25 Pracovní směna končí, altán má uzavřenou střechu, osazeny dveře a okna, zítra se bude pokračovat na detailech.

Altán AZ Ekotherm po ukončení druhého dne montáže

4.1.2019 zahájili pracovníci střediska zimních zahrad AZ Ekotherm montáž atypického altánu. I když počasí z počátku montáži příliš nepřálo, již v poledne se rýsoval skelet altánu. Altán, který vychází ze zkušeností s historickými okny, je montován na připravenou základovou desku. O průběhu montáže budeme zájemce informovat v "přímém přenosu".

Auto AZ Ekotherm vjíždí 4. února  na pozemek s novým altánem     Montéři AZ Ekotherm vykládají altán z auta      Během prvního dopoledne stojí skelet altánu na připravené základové desce

 

28.1.2019  Montéři společnosti AZ Ekotherm spolu s techniky specializovaného střediska historických oken dokončili 15. ledna montáž a kompletaci historických oken v Opletalově ulici č.p.39. Dům, jehož výměna oken byla zahájena v září 2018, se nachází přímo naproti pražskému hlavnímu nádraží.

 

 

 12.1.2019 Divize zimních zahrad AZ Ekotherm právě realizuje zimní zahradu ve Františkových Lázních. Ta bude sloužit jako ochrana před nepřízní počasí, zejména před větrem. Vzhledem ke každoroční nadílce sněhu, je velmi vhodná podezdívka.

AZ Ekotherm realizuje ve Františkových Lázních

3.1.2019  Jako každý rok i letos se naše společnost zúčastní veletrhu For Garden, na který Vás srdečně zveme. V roce 2016 jsme odbrželi cenu Grand Prix za celoročně obyvatelnou zimní zahradu Riviera 92. Více na for-garden.cz/

Pozvánka na For Garden

28.12.2018     Přejeme všem našim zákazníkům a obchodním partnerům mnoho štěstí, zdraví a spokojenosti v roce 2019.

Za zimní zahrady AZ Ekotherm vypadá zima příjemněMandarinky v zimní zahradě společnosti AZ Ekotherm

 

 

17.12.2018      V prosinci 2018 dokončíme  v Hlincové Hoře u Českých Budějovic stavbu zastřešení bazénu pro celoroční využívání. Provedení je EURO92 s izolačními trojskly, dřevina odolná proti vlhkosti - meranti. Zastřešení bazénu je doplněno nuceným větráním, odvlhčováním a klimatizací.

Zimní realizace zastřešení bazénu  prosinec 2018 Hlincová Hora

Zimní zahrada AZ Ekotherm,  prosinec 2018, Hlincová Hora

 

 

 

18.9.2018  Zahajujeme výměnu oken na Praze 1 - ulice Opletalova. Přímo naproti pražskému hlavnímu nádraží zahajujeme výměnu špaletových oken na čelní fasádě domu Opletalova č.p. 39, který prochází celkovou rekonstrukcí.

Rekonstrukce domu se špaletovými okny AZ EKOTHERM na Praze 1 ulice Opletalova 39

 

13.7.2018 Výměna oken na hlavní fasádě Gymnázia Trutnov je dokončena! Již na počátku  července jsme dokončili výměnu špaletových oken na hlavní fasádě Gymnázia Trutnov situovanou do Jiráskova náměstí. Využijeme čas letních prázdnin a budeme pokračovat  v prostorách školy, které jsou během školního roku frekventované.

výměna špaletových oken na Gymnázium Trutnov

7.5.2018  Realizace zimní zahrady u Mělníka. I během letošní zimy jsme zrealizovali několik zimních zahrad. Z realizace zimní zahrady nedaleko Mělníka nám poslal zákazník několik fotografií, včetně již vybavené zimní zahrady, užívané ke spokojenosti. 

zimní zahrada AZ EKOTHERM Mělník zimní zahrada AZ EKOTHERM Mělník zimní zahrada AZ EKOTHERM Mělník zimní zahrada AZ EKOTHERM Mělník zimní zahrada AZ EKOTHERM Mělník zimní zahrada AZ EKOTHERM Mělník

4.4.2018  Děkujeme Vám za návštěvu na veletrhu!   Děkujeme všem našim návštěvníkům a obchodním partnerům za návštěvu na veletrhu FOR GARDEN Praha. Díky Vám byl i letošní ročník pro nás úspěšný !

Expozice AZ EKOTHERM - FOR GARDEN 2018

9.3.2018 Navštivte nás na veletrhu!  Ve dnech 22.-25. března 2018 nás můžete navštívit na tradičním jarním veletrhu FOR GARDEN v Praze na výstavišti PVA Letňany. Naše expozice je umístěna v hale 1/A17, kde můžete shlédnout atypickou zimní zahradu se zdvižně-posuvným HS portálem a špaletové okno určené do historické zástavby.

Veletrhu FOR GARDEN Praha - Letňany 2018 se zúčastní AZ EKOTHERM.

9.2.2018 Právě realizujeme atypickou zimní zahradu. Letošní mírná zima nám umožnila průběžně realizovat několik zimních zahrad. Z aktuálních realizací představujeme tuto atypickou zimní zahradu u rodinného domu nedaleko Plzně.

Montáž zimní zahrady AZ EKOTHERM nedaleko Plzně.

3.1.2018  Aktuální snímek interiéru celoročně uživatelné zimní zahrady AZ EKOTHERM s výhledem na letošní první příděl sněhu v Šumperku.

interiér celoročně uživatelné zimní zahrady AZ EKOTHERM

15.12.2017  Realizace dubových špaletových oken v centru Prahy. Aktuálně dokončujeme realizaci špaletových oken na Praze 1 - Rezidence Ostrovní 8, která jsou vyrobena z lepených dubových lamel. Precizní provedení, prakticky v nábytkové kvalitě,  dotváří několikastupňová povrchová úprava lazurovacím lakem v odstínu eiche hell.

realizace špaletových oken AZ EKOTHERM - Praha 1, Ostrovní 8 detail dubového špaletového okna AZ EKOTHERM dubové špaletové okno AZ EKOTHERM - detail profilovaného poutce luxusní špaletová okna ve dřevině dub AZ EKOTHERM na Praze 1, rezidence Ostrovní 8 dubové špaletové okno AZ EKOTHERM

8.11.2017 Zahajujeme významnou zakázku - Gymnázium Trutnov. Po včerejším schválení nainstalovaného vzorového okna památkáři a investorem zahajujeme výrobu špaletových oken na veřejné zakázce Oprava a výměna oken Gymnázium Trutnov, kterou budeme průběžně realizovat v následujících dvou letech.

špaletová okna Gymnázium Trutnov špaletová okna Gymnázium Trutnov špaletová okna Gymnázium Trutnov špaletová okna Gymnázium Trutnov

9.10.2017 Na návštěvě u zákazníka. Nemohli jsme odmítnout milé pozvání od našeho spokojeného zákazníka, kterému jsme v Praze - Horních Počernicích zrealizovali tento zahradní - bazénový domek. Pro jeho realizaci jsme využili našich zkušeností ze zimních zahrad. Konstrukce oken a dveří vychází z námi vyráběných špaletových oken. Veškeré konstrukční prvky jsou z lepených hranolů, povrchově upravené akrylátovými laky. Otevřená část je využita jako posezení (dle vyjádření majitelů byla přes léto jednoznačně nejvíce využívaná z celého domu), uzavřená část slouží jako malá posilovna. Vše je doplněno bohatou květinovou výzdobou.

zahradní domek Praha zahradní domek Praha zahradní domek Praha zahradní domek Praha zahradní domek Praha

4.9.2017 Navštivte nás! Pokud se zajímáte o zimní zahrady, přijďte se podívat do našeho domu oken a zimních zahrad v Praze - Uhříněvsi a uvidíte, jak nám to v našich dvou zimních zahradách a jejich okolí v těchto dnech krásně kvete.

zimní zahrada - Praha - Uhříněves interiér zimní zahrady Praha - Uhříněves zimní zahrada - Praha - Uhříněves zimní zahrada - Praha - Uhříněves zimní zahrada - Praha - Uhříněves zimní zahrady - Praha - Uhříněves

11.8.2017 Právě realizujeme zimní zahradu, okna a dveře na novostavbě rodinného domu v obci Hradišťko, která je vzdálená pouhé 2 kilometry od restaurace Hájenka, kterou proslavil film Slavnosti sněženek.

zimní zahrada AZ EKOTHERM Hradišťko zimní zahrada AZ EKOTHERM Hradišťko zimní zahrada AZ EKOTHERM Hradišťko zimní zahrada AZ EKOTHERM Hradišťko zimní zahrada AZ EKOTHERM Hradišťko

21.7.2017 Na návštěvě u zákazníka. Tuto zimní zahradu jsme realizovali pro zákazníka v Mnichovicích, kde jsme během návštěvy byli pod neustálým, ale přátelským, dohledem.

zimní zahrada AZ EKOTHERM v Mnichovicích
 4.7.2017 Realizace špaletových oken. Aktuálně realizujeme špaletová okna na bytovém domě v Praze 7 - ulice Ovenecká s požadavkem na zachování původního vzhledu, včetně ozdobných poutců a frézovaných stulpů s ozdobnými hlavicemi.

špaletová okna AZ EKOTHERM - Praha 7

 7.6.2017 A ještě jednou jižní Morava. Tentokrát prosklená pergola, která byla realizovaná v zimním období. Prosklená střecha je zde ideálním řešením. Jakékoliv jiné zastínění terasy by přitemnilo nádherný vzdušný interiér tohoto domu.

prosklená pergola AZ EKOTHERM - jižní Morava

22.5.2017 Realizace zimní zahrady na jižní Moravě. Z centra vinařského kraje jižní Moravy nám poslal zákazník fotografii námi realizované zimní zahrady Toscana. Realizace proběhla v roce 2013 a nyní se zákazníkem řešíme možnosti jejího rozšíření.

zimní zahrada Toscana

12.7.2016 Realizace zimní zahrady v Mladé Boleslavi. Představujeme Vám realizaci zimní zahrady v Mladé Boleslavi, kde čelní stěna je řešena zdvižně-posuvnéým kováním HS portál se čtyřmi posuvnými křídly, díky kterému se získá velký otevřený prostor.

realizace zimní zahrady AZ EKOTHERM v Mladé Boleslavi realizace zimní zahrady AZ EKOTHERM v Mladé Boleslavi realizace zimní zahrady AZ EKOTHERM v Mladé Boleslavi realizace zimní zahrady AZ EKOTHERM v Mladé Boleslavi 

21.6.2016 Obnova rodného domu Ferdinanda Porsche. Společnost Škoda Auto navrací rodnému domu Ferdinanda Porsche původní vzhled z roku 1875. Je nám ctí, že jsme byli vybráni pro dodávku špaletových oken na tuto rozsáhlou rekonstrukci.

špaletová okna na rodný dům Ferdinanda Porsche Vratislavice nad Nisou špaletová okna na rodný dům Ferdinanda Porsche Vratislavice nad Nisou špaletová okna na rodný dům Ferdinanda Porsche Vratislavice nad Nisou

24.5.2016 Další letošní zimní zahrada se právě realizuje nedaleko jihočeského Písku. Kombinace lazury v odstínu jedlové zeleně v kombinaci s měděnými klempířskými prvky působí velmi elegantně.

zimní zahrada AZ EKOTHERM Písek

19.3.2016 Získali jsme cenu Grand prix na veletrhu FOR GARDEN 2016 za promyšlené technické řešení zimní zahrady Riviéra zasklené izolačními trojskly, včetně prosklené střechy. Tímto má zimní zahrada nadstandardní tepelně - izolační vlastnosti. Oceněn byl rovněž kvalitní design a nápadité stínění ! 

FOR GARDEN 2016 - Grand prix - AZ EKOTHERM Zimní zahrada Riviera na FOR GARDEN 2016 Interiér zimní zahrady Riviéra Zimní zahrada Riviéra - AZ EKKOTHERM 

17.2.2016 Navštivte nás na veletrhu!  Jaro se blíží a s ním tradiční veletrh FOR GARDEN. Navštivte nás ve dnech 17.-20. března v Praze na výstavišti PVA Letňany, kde si prohlédnete špičkovou zimní zahradu RIVIERA s izolačním trojsklem, včetně interiérového vybavení. Těšíme se na Vás na stánku 1A17!

4.1.2016 Úroda citrónů v zimní zahradě v Praze - Horních Počernicích.  Aktuální fotografií Vám prezentujeme letošní bohatou úrodu citrónů v námi realizované zimní zahradě v Praze - Horních Počernicích. Celoročně uživatelné zimní zahrady AZ EKOTHERM dokáží i v naší české kotlině vytvořit subtropické klima, díky kterému je i letošní úroda velmi bohatá.

zimní zahrada AZ EKOTHERM v Praze Horních Počernicích

23.11.2015 Realizace zimní zahrady na vile Tonička.  V  červnu loňského roku jsme poprvé publikovali fotografie z naší realizace zimní zahrady na rekonstrukci prvorepublikové vily Tonička, která byla nyní prezentována na prestižním portálu Bydlení - iDnes. Je pro nás prestižní záležitostí, že jsme se mohli na této velmi úspěšné rekonstrukci podílet.

http://bydleni.idnes.cz/rekonstrukce-funkcionalisticke-vily-d81-/rekonstrukce.aspx?c=A151105_104143_rekonstrukce_rez

zimní zahrada AZ EKOTHERM zimní zahrada AZ EKOTHERM zimní zahrada AZ EKOTHERM zimní zahrada AZ EKOTHERM  zimní zahrada AZ EKOTHERM 

4.11. 2015  Na návštěvě u zákazníka.  Velmi rádi jsme přijali pozvání od našeho spokojeného zákazníka v Praze, aby nám ukázal již nádherně zařízenou - námi realizovanou - zimní zahradu. Díky zdvižně - posuvným HS portálům se zde povedlo perfektně propojit jídelnu z interiérové části domu do zimní zahrady, která je postavena na dříve nepříliš využité části terasy. Zimní zahrada se ihned stala jednou z nejvyužívanějších částí domu. Děkujeme za velmi příjemnou návštěvu a přejeme spoustu hezkých chvil v zimní zahradě, třeba u sklenky dobrého vína !

zimní zahrady - AZ EKOTHERM zimní zahrada - AZ EKOTHERM 

16.9.2015 Čtyři zimní zahrady na vzdálenosti 800 m! Pravda, kde jinde než v Šumperku, kde má společnost AZ EKOTHERM vlastní výrobní závod, by měla být největší koncentrace realizovaných zimních zahrad. Aktuální realizací se to povedlo v městské části Temenice u čtyřech rodinných domů na ulicích Pod Senovou, Francouzská, Holandská a Bohdíkovská.

zimní zahrada AZ EKOTHERMZimní zahrada AZ EKOTHERMzimní zahrady AZ EKOTHERMzimní zahrada AZ EKOTHERM

30.8.2015 Utišili jsme hluk z hlavního nádraží a magistrály! Nad všechna očekávání dopadla první etapa výměny špaletových oken přímo nad pražským hlavním nádražím na bytovém domě Španělská 8. Byt v prvním patře, který je vystaven hluku z nádraží a sousedící magistrály, je prakticky úplně odhlučněn. Rovněž tvarově náročné členění bylo díky odbornosti našich pracovníků zvládnuto na výbornou!

špaletové okno AZ EKOTHERM

 

10.8.2015 Aktuálně dokončujeme realizaci špaletových oken na bytovém domě v Praze na Malé straně v ulici Karmelitské.

špaletová okna AZ EKOTHERM Praha - ulice Karmelitská

3.8.2015 Tuto zimní zahradu jsme právě zrealizovali v Praze - Břevnově. Tato zimní zahrada nenarušuje, ale naopak elegantně doplňuje původní stavbu.

zimní zahrada AZ EKOTHERM

30.7.2015 Právě realizujeme - Domov pro seniory Bílá Opava - atrium.

prosklené atrium - zimní zahrada AZ EKOTHERM

21.7.2015 Další špaletová okna dnes expedujeme do městské části Praha 7.

špaletová okna AZ EKOTHERM

14.7.2015   Úroda banánů v Čechách ! I tak by se daly nazvat fotografie od našeho zákazníka, které dokumentují dozrávající úrodu banánů v zimní zahradě, kterou realizovala naše firma nedaleko Mělníka.

úroda banánů v zimní zahradě AZ EKOTHERM úroda banánů v zimní zahradě AZ EKOTHERM

8.7.2015 Tato špaletová okna se dnes montují na jihu Moravy do památkově chráněného objektu. Zajímavé je použití dřeviny dub v kombinaci s lazurovací barvou v původním odstínu a repliky původních ozdobných prvků.

špaletové okno AZ EKOTHERM špaletové okno AZ EKOTHERM špaletové okno AZ EKOTHERM

25.6.2015 Právě jsme dokončili letošní další realizaci zimní zahrady.  Tentokrát v Náchodě u rodinného domu, který prochází kompletní rekonstrukcí. Zimní zahrada je doplněna řadou ozdobných prvků a izolačními dvojskly s pískovaným motivem dle vlastního návrhu zákazníka. Naše další aktuální realizace můžete shlédnout na naší facebookové stránce ►

prosklená střecha zimní zahrady v Náchodězimní zahrada v Náchodě - AZ EKOTHERMzimní zahrada v Náchodě - AZ EKOTHERMzimní zahrada v Náchodě - AZ EKOTHERM

27.1.2015 Aktuálně realizujeme špaletová okna na Praze 2 - ulice Polská. Jedná se o další významnou zakázku pro bytová družstva a společenství vlastníků bytových jednotek  v této městské části, která je pod dohledem úřadu památkové péče.

špaletová okna AZ EKOTHERM - Praha 2 špaletová okna AZ EKOTHERM - Praha 2 špaletová okna AZ EKOTHERM - Praha 2

6.1.2015   Využijte výhodných zimních slev na zimní zahrady až do výše 20 % z ceníkových cen a zrealizujte svou zimní zahradu výhodně právě v tomto období. Jelikož jsou všechny prvky povrchově upravené a používáme montážní materiály speciálně vyvinuté pro zimní období, obavy nejsou na místě. Garancí kvality jsou rovněž zkušenosti našich pracovníků s touto montáží. Výhodné zimní slevy lze rovněž využít na dřevěná eurookna a na špaletová okna vyráběná naší společností. V případě Vašeho zájmu nás můžete kontaktovat on-line poptávkovým formulářem nebo navštivte některé z našich obchodních zastoupení.

montáž zimní zahrady AZ EKOTHERMmontáž zimní zahrady AZ EKOTHERMmontáž zimní zahrady AZ EKOTHERMmontáž zimní zahrady AZ EKOTHERMmontáž zimní zahrady AZ EKOTHERMmontáž zimní zahrady AZ EKOTHERMmontáž zimní zahrady AZ EKOTHERMmontáž zimní zahrady AZ EKOTHERM

21.11.2014  Na konci letošního léta jsme zrealizovali zimní zahradu na Praze 5, ze které jsme právě obdrželi fotografie od zákazníka, kdy zimní zahrada je již kompletně zařízena a užívána ke spokojenosti.
 

zimní zahrada AZ EKOTHERM - Praha 5zimní zahrada AZ EKOTHERM - Praha 5zimní zahrada AZ EKOTHERM - Praha 5

19.9.2014  V samotném centru hlavního města Prahy jsme přes léto realizovali výměnu špaletových oken CORONE na bytovém domě na křižovatce ulic Valentýnská a Kaprova.

špaletová okna AZ EKOTHERM - Praha 1

7.7.2014  Nedaleko Divadla pod Palmovkou na Praze 8 dokončujeme realizaci špaletových oken EKOTHERM.

špaletová okna AZ EKOTHERM - Praha 8, ulice Světovašpaletová okna AZ EKOTHERM - Praha 8, ulice Světovašpaletová okna AZ EKOTHERM - Praha 8, ulice Světova

16.6.2014 Dnes jsme obdrželi fotografie námi realizované zimní zahrady od zákazníka z Prahy - Kbel. Rádi se o ně s Vámi podělíme.

zimni zahrada AZ EKOTHERM - Praha-Kbelyzimni zahrada AZ EKOTHERM - Praha-Kbelyzimni zahrada AZ EKOTHERM - Praha-Kbelyzimni zahrada AZ EKOTHERM - Praha-Kbelyzimni zahrada AZ EKOTHERM - Praha-Kbely

30.5.2014 Na kraji Šáreckého údolí v Praze 6 Dejvicích aktuálně realizujeme zimní zahrady ve velmi příjemném Boutique hotelu Villa Milada.

realizace zimní zahrady AZ EKOTHERM - Villa Milada Praharealizace zimní zahrady AZ EKOTHERM - Villa Milada Praharealizace zimní zahrady AZ EKOTHERM - Villa Milada Prahazimní  zahrada v hotelu Villa Milada Praha

24.3.2014 Děkujeme všem návštěvníkům veletrhu FOR GARDEN 2014 za návštěvu naší expozice, na které jsme prezentovali naši veletržní novinku - altán Nostalgie vybavený nábytkem a doplňky firmy MA MAISON

dřevěný altán Nostalgie - AZ EKOTHERMdřevěný altán Nostalgie - AZ EKOTHERMdřevěný altán Nostalgie - AZ EKOTHERM

12.12.2013 Aktuálně realizujeme dvě zakázky špaletových oken v samotném centru hlavního města na Praze 1, v ulicích Bolzanova a Vladislavova.

AZ EKOTHERM - špaletová okna Praha 1AZ EKOTHERM - špaletová okna Praha 1AZ EKOTHERM - špaletová okna Praha 1 - Vladislavova

12.11.2013 Představujeme naši realizaci atypické zimní zahrady v Litomyšli z podzimu letošního roku. Z této realizace jistě zaujme vhodně doplněná atika prosklené stěny, která architektonicky ladí s rovnou střechou rodinného domu a využití možností zdvižně posuvných stěn - HS portálů - v obvodu zimní zahrady.

zimní zahrada AZ EKOTHERM v Litomyšli zdvižně-posuvné stěny v zimní zahradě AZ EKOTHERM   atika prosklené střechy AZ EKOTHERM

8.10.2013 Aktuálně realizujeme prosklené světlíky a historická okna v provozní budově Národního divadla v Praze. Jedná se o baletní sály na Andělském náměstí v samotném historickém centru hlavního města.

prosklené světlíky - Národní divadlo Praha

 20.6.2013 Další úspěšná realizace zimní zahrady, tentokrát v Písnici u Prahy. Fotky zaslané zákazníkem vždy potěší. 

zimní zahrada Písnicezimní zahrada Písnicezimní zahrada AZ EKOTHERM v Písnici

Stejně tak, jako tato fotografie, kterou nám zaslal rovněž náš zákazník v měsíci červnu. Doufáme, že ho bujná vegetace z velmi příjemné zimní zahrady nevyžene!

interiér zimní zahrady AZ EKOTHERM

25.3.2013 Právě realizujeme výměnu špaletových oken na památkově chráněných objektech v centru Hradce Králové na ulicích Mánesova a Karla IV.

špaletová okna AZ EKOTHERMšpaletová okna AZ EKOTHERMšpaletová okna AZ EKOTHERM

11.2.2013 Těšíme se na Vás na naší letošní první výstavě - veletrhu FOR GARDEN, který se uskuteční na výstavišti v Praze - Letňanech ve dnech 21.-24. března 2013. V letošním roce jsme se rozhodli zde postavit naši nejprodávanější typovou zimní zahradu Riviéra, kterou si tak budete moci detailně prohlédnout.

Aktuální fotografie od zákazníka ze zimní zahrady

11.2.2013  Z této zimní zahrady od Mělníka jsme od spokojeného zákazníka dostali fotografie již podruhé. Jsme rádi, že se tam rostlinám tak skvěle daří, což dokumentuje nádherně rozkvetlá akácie, která v tomto únorovém počasí obzvláště potěší.

interiér zimní zahrady

Právě realizujeme

11.11.2012 Oblouková prosklená stěna v novém reprezentativním sídle renomované realitní kanceláře Agent Real v centru Šumperka na Hlavní třídě. Po několika letech je pokračováním rekonstrukce tohoto zajímavého domu. Je vyrobena  v systému  EURO IV88 s izolačními trojskly, které zajistí tepelný komfort pro uživatele. Nové členění umožní odvětrání prostoru a zároveň respektuje původní historický vzhled. Zakázka je realizována včetně náročné montáže.

dřevěná okna a dveře AZ EKOTHERM

Právě realizujeme

6.11.2012 V místech, kde se natáčel legendární film Slavnosti sněženek, realizujeme  atypické prosklení střechy, kde jsme využili naše zkušenosti z realizací zimních zahrad.

Vystavovali jsme na FOR ARCHu 2012

27.9.2012 Děkujeme všem návštěvníkům letošního veletrhu FOR ARCH za návštěvu naší expozice, kde si mohli prohlédnout zimní zahradu, která po veletrhu putovala ke konečnému zákazníkovi. Velkou pozornost vzbudilo i špaletové okno s ohýbanými skly, které je rovněž nachystané ke konečnému zákazníkovi na bytový dům ve Veletržní ulici v Praze.

 

 

Veletrh FOR ARCH 2012

FOR ARCH 2012

10.9.2012 Navštivte nás na veletrhu FOR ARCH 2012 ve dnech 18. - 22. září 2012 na výstavišti v Praze - Letňanech v naší expozici v hale 3B5. Budete mít možnost shlédnout kompletní zimní zahradu, obloukové špaletové okno a prezentace z realizací naší společnosti.

Další úspěšná realizace na Praze 1

22.8.2012 Během měsíce srpna jsme dokončili další realizaci špaletových oken v bytovém domě v Praze 1 - Novém Městě, ulice Pštrossova.

špaletová okna AZ EKOTHERM - Praha 1 01špaletová okna AZ EKOTHERM - Praha 1

Realizovali jsme zimní zahradu v srdci Hané

7.6.2012 Fotografie, které nás potěšily - a to hned 2 krát, nám zaslal zákazník, kterému jsme před lety realizovali atypickou zimní zahradu u jeho rodinného domu v Tovačově. Jednak můžeme vidět již plně zabydlenou zimní zahradu, která výrazně rozšířila obytnou část domu a zároveň zapadá do nádherné vnější zahrady, a zároveň se na nás zákazník obrátil v rámci další realizace - tentokrát  prosklené pergoly. Děkujeme tímto za pěkná fota a důvěru ve společnost AZ EKOTHERM!

zimní zahrady AZ EKOTHERMzimní zahrady AZ EKOTHERMzimní zahrady AZ EKOTHERM

 

Děkujeme za návštěvu na veletrhu FLORA Olomouc 2012

23.4.2012 Děkujeme všem našim návštěvníkům, kteří zavítali na tradiční veletrh FLORA Olomouc 2012. Rovněž děkujeme organizátorům za umístění námi prezentované zimní zahrady RIVIERA mezi rostliny určené právě pro zimní zahrady. Těšíme se na další ročník, který již snad bude v novém - reprezentativním pavilonu výstaviště.

zimní zahrada na FLORA 2012zimní zahrada AZ EKOTHERMzimní zahrady na veletrhu FLORA Olomouc

Zveme Vás na veletrh FLORA Olomouc 2012

29.3.2012 Po velmi úspěšném veltrhu FOR GARDEN v Praze Letňanech si Vás tentokrát dovolujeme pozvat na jeden z nejznámějších moravských veltrhů FLORA v Olomouci, který se koná ve dnech 19.-22. dubna 2012. Najdete nás v 1. patře hlavního pavilonu, kde bude postavena zimní zahrada RIVIERA.

Zveme Vás na veletrh FOR GARDEN

FOR GARDEN

15.3.2012 Srdečně Vás zveme na tradiční veletrh FOR GARDEN na výstavišti v Praze - Letňanech, kde Vám v hale 1E19 představíme typovou zimní zahradu RIVIERA a další produkty naší společnosti.

Právě realizujeme - špaletová okna ulice Rumunská, Praha

14.3.2012 Navzdory krutým mrazům, které letos byly i v hlavním městě Praze, běžela výroba i montáže společnosti AZ EKOTHERM prakticky bez omezení. Z řady realizovaných zakázek během letošní zimy Vám představujeme realizaci špaletových oken na ulici Rumunská v Praze, která jsou zajímavá ozdobnými dřevěnými doplňky.

bytový dům se špaletovými okny AZ EKOTHERMšpaletová okna AZ EKOTHERMdetail špaletového okna AZ EKOTHERM špaletová okna

 

Realizovali jsme - replika klasické oranžerie předána zákazníkovi

5.1.2012 V měsíci prosinci bylo úspěšně  předáno zákazníkům k užívání několik zimních zahrad. Dokončena byla rovněž replika klasické oranžerie, o které jsme Vás již informovali.  Počet realizací zimních zahrad společnosti AZ EKOTHERM v loňském roce překročil magickou hranici 1000.

zimni zahrada replika oranzerie zimni zahrada replika oranzeriezimni zahrada replika oranzerie

Právě realizujeme - replika klasické oranžerie

21.11.2011 Na přání zákazníka právě realizujeme nedaleko hlavního města Prahy zimní zahradu - repliku klasické oranžerie. Celé konstrukčně náročné dílo je spojením klasického stylu anglických oranžerií a moderního technického řešení, které umožní zákazníkovi komfortní celoroční využití. Podobné předchozí realizace najdete v naší fotogalerii zimních zahrad.

zimní zahrady oranžeriezimní zahrady oranžeriezimní zahrada oranžerie

Špaletová okna v Praze - Podolí

27.9.2011 Další realizace špaletových - kastlových oken, ze které jsou následující fotografie,  byla dokončena v Praze - Podolí.

špaletová okna Podolíšpaletová okna Podolíšpaletová okna Podolí

Zveme Vás na veletrh

 

6.9.2011 V naší expozici 3B19 Vám představíme dřevo-hliníkovou zimní zahradu, špaletové okno, dřevěné okno ze zajímavé dřeviny Red Grandis a další produkty naší společnosti.

Další realizace špaletových oken

3.8.2011 Minulý měsíc jsme úspěšně zrealizovali další bytový dům se špaletovými okny v městské části Praha - Vinohrady v ulici Hradecká. Další 2 bytové domy, kde budou osazena naše špaletová okna jsou aktuálně ve výrobě.

špaletová okna AZ EKOTHERMšpaletová okna AZ EKOTHERM špaletová okna AZ EKOTHERM

Foto od zákazníka

21.6.2011 Foto od zákazníka, který je spokojen s naší prací vždy potěší a rádi se o něj podělíme. Tato zakázka v Praze - Šestajovicích byla realizována v březnu letošního roku, foto je aktuální ze dne 17.6., kdy už jsou kompletně hotovy venkovní úpravy.

zimní zahrady AZ EKOTHERM

Den otevřených dveří

27.5.2011  Srdečně Vás zveme na den otevřených dveří, který se uskuteční v sobotu 11.6.2011 v čase 10 - 14 hodin v sídle společnosti AZ EKOTHERM  Přátelství 207/100 v Praze - Uhříněvsi. Budete mít reálnou možnost si v klidu prohlédnout zimní zahradu Riviera, prodiskutovat s odborníky problematiku zimních zahrad, dřevěných oken a ostatního sortimentu naší společnosti. Děti a vnoučata vemte s sebou - nakreslí nám domeček podle svých představ.  Těšíme se na Vaši návštěvu !

Realizace na Praze 1 je ve finále

19.5.2011   Náročná výměna špaletových oken v samotném centru Prahy se úspěšně blíží ke konci. Z následné fotografie je vidět, že byl plně zachován původní vzhled domu, přičemž jeho obyvatelé mohou využívat komfortu moderního okna. Významným přínosem pro uživatele jsou rovněž výrazně vylepšené tepelné a zvukově-izolační vlastnosti.

výměna špaletových oken AZ EKOTHERM

Veletrh FLORA Olomouc 2011 byl úspěšný

3.5.2011   Tradiční jarní veltrh FLORA Olomouc 2011 byl pro naši společnost úspěšný. Desetitisíce návštěvníků měly možnost si prohlédnout námi vystavovanou zimní zahradu, letos velmi povedeně zasazenou mezi expozice zahradní architektury. Potěšil nás zájem návštěvníků, přijatá pozvání od zákazníků, kteří se rozhodují realizovat s námi zimní zahradu a zejména přátelské návštěvy od spokojených zákazníků, kteří již námi dodanou zimní zahradu ke spokojenosti užívají. Máme přislíbené další fotografie již obydlených zimních zahrad, o které se s Vámi na našem webu v sekci fotogalerie podělíme.

zimní zahrady FLORA 2011zimní zahrady FLORA 2011zimní zahrada FLORA 2011

Veletrh FLORA Olomouc

FLORA Olomouc

29.4.2011   Zveme Vás do naší expozice v hlavním pavilonu A na tradičním jarním veletrhu FLORA Olomouc, který právě o tomto víkendu probíhá. Můžete si zde prohlédnout dřevohliníkovou zimní zahradu, prosklenou pergolu a seznámit se s dalším sortimentem naší společnosti.

Jaro v zimní zahradě

13.4.2011 Jaro je tady a venkovní zahrady se začínají probouzet k životu. V zimních zahradách, které jsou konstruovány na celoroční užívání má vegetace značný náskok, což dokumentuje fotografie nádherně rozkvetlé bugenvilie v zimní zahradě na okraji Prahy.

zimní zahrada AZ EKOTHERM

Právě realizujeme - Praha 1, ulice Vítězná

13.4.2011 I o víkendu pokračovaly práce na náročné výměně špaletových oken na Praze 1 pár kroků od lanové dráhy na Petřín. Vzhledem k velké finanční a dopravně-organizační náročnosti zde není možnost postavit lešení a tak musela na řadu přijít i horolezecká technika. Třetí fotografie dokumentuje stejný vzhled s původními okny - ve spodním  patře jsou již okna vyměněná. Chybí nátěr fasády po zapravení stavebního otvoru.

špaletová okna AZ EKOTHERMšpaletová okna AZ EKOTHERMšpaletová okna AZ EKOTHERM

25.3.2011 Po městských částech Prahy 2, 3 a 6 se špaletová okna naší společnosti výrazně přiblížila k samotnému srdci hlavního města. Včerejším dnem začala velmi náročná výměna vnějších špaletových oken na Malé Straně - ulice Vítězná, která završuje několikaměsíční úsilí nad technickým řešením, které je společným dílem našich techniků, architektů a památkářů.

špaletová okna AZ EKOTHERMšpaletová okna AZ EKOTHERMšpaletová okna AZ EKOTHERM

 

Zvýšení sazby DPH

24.3.2011 Zvýšení sazby DPH na dodávky s montáží  otvorových výplní a zimních zahrad ve dvou krocích od ledna 2012 na 14 % a od ledna 2013 na 17,5 % je určitě lepší varianta než skokové zvýšení na 20 %. K tomu od počátku roku je avizované již druhé zvýšení cen od dodavatelů izolačních skel. Pokud se právě nyní rozhodujete o výměně oken nebo o stavbě zimní zahrady, máte stále možnost je realizovat za výhodných cenových podmínek.

3.3 2011 Zvýšení sazby DPH, respektive její sjednocení na 20 % u bytové výstavby  je podle našich politiků rozhodnuto. Z původního termínu od roku 2012 se dnes již hovoří o letošním řijnu. Využijte proto možnost při dodávce spolu s montáží realizovat dřevěná okna, zimní zahrady, vchodové dveře a další doplňkový sortiment od společnosti AZ EKOTHERM stále za sníženou 10-ti % DPH.

Blíží se veletrh!

14.2.2011 Srdečně Vás zveme na jarní veletrh FOR GARDEN 2011, který se uskuteční ve dnech 17.-20. března 2011 v Praze na výstavišti v Letňanech.  Najdete nás ve stánku 1B1, kde si budete moci prohlédnout zimní zahradu Toscana s hliníkovým vnějším opláštění, prosklenou pergolu a další sortiment naší společnosti.

Výrazné slevy !

10.2.2011 I v měsíci únoru jsme pro Vás připravili výrazné slevy na dřevěná okna, zimní zahrady a ostatní sortiment naší společnosti. Informujte se u našich obchodních zástupců nebo nám zašlete poptávku on-line.

Šťastné a veselé v nových zimních zahradách od nás

3.12.2010 Celkem 81 zimních zahrad AZ EKOTHERM bylo letos dokončeno nebo je těsně před dokončením a předáním zákazníkům. Tímto se  i letos se výrazně rozrostl okruh našich zákazníků. Věříme, že si v našich zimních zahradách nebo za našimi okny spokojeně užijí blížící se vánoční svátky.

zimní zahrady - AZ EKOTHERMzimní zahrady - AZ EKOTHERMzimní zahrady - AZ EKOTHERM

10-ti letá záruka na povrchovou úpravu

10.11.2010 Proškolením našich obchodních zástupců jsme úspěšně završili proces certifikace na možnost poskytování 10-ti leté záruky SIKKENS LONGLIFE na povrchovou úpravu. Tímto jsme se zařadili mezi vybrané výrobce, kteří tuto záruku mohou poskytovat. Základní inforamce o tomto programu naleznete zde . Další informace Vám poskytnou naši obchodní zástupci.

Letošní vánoce - poslední šance !!

2.11.2010 Díky příjemným venkovním teplotám - na začátek listopadu nezvyklým - si ani neuvědomujeme, že nám letošní zima již klepe na dveře. Proto Ti z Vás, kteří ještě váhají s letošní realizací nových oken nebo zimní zahrady, mají v těchto dnech poslední šanci se dohodnout na realizaci. Dovolujeme si Vám své rozhodnutí  dále neodkládat a kontaktovat nás.

Další realizace špaletových oken

25.10.2010 V těchto dnech úspěšně dokončujeme další realizaci špaletových oken na bytovém domě v Praze 7 - Holešovicích.

 špaletová okna - AZ EKOTHERMšpaletová okna - AZ EKOTHERMšpaletová okna - AZ EKOTHERM

Když se dílo podaří

6.10.2010 Se souhlasem zákazníka Vám prezentujeme již plně zabydlenou zimní zahradu u Olomouce. Tato zimní zahrada byla realizována na již hotové terase s využitím částečné podezdívky a je celoročně užívána k plné spokojenosti zákazníka. Subtropické rostliny jsou pro něj nejen zálibou, ale i profesí - což dokládají následující fotografie.

 zimní zahrady AZ EKOTHERMzimní zahrady - AZ EKOTHERMzimní zahrady - AZ EKOTHERM

 

30.9.2010 Z důvodu nevyhovujícího technického stavu objektu byla ukončena činnost naší prodejny na Praze 6 - ulici Evropská. Veškeré aktivity této prodejny jsou prozatím přemístěny do sídla společnosti v Praze-Uhříněvsi, přičemž vyhledáváme nové vhodné prostory v oblasti Prahy 5 - 6.

21.9.2010 Dnes se otevřely brány veletrhu FOR ARCH. Naše expozice je připravena na Vaši návštěvu !!

 veletrh FOR ARCH 2010

30.8.2010 Srdečně Vás zveme na mezinárodní stavební veletr

h FOR ARCH 2010 na náš stánek 3A20, kde Vám představíme zimní zahradu v provedení dřevo-hliník, špaletové okno s úpravami dle Ústavu památkové péče a mnoho dalšího z našeho sortimentu.

Krupobití v Praze - naše zimní zahrada v centru krupobití přestála bez úhony

19.8.2010 Před pár dny se Prahou a jejími okrajovými částmi přehnalo krupobití, které způsobilo značné materiální škody. Využili jsme možnost od našeho zákazníka z jižní okrajové části Prahy, kterému na právě dokončované novostavbě rodinného domu krupobití poničilo fasádu, klempířské prvky a dokonce střešní krytinu. Zimní zahrada dodaná naší společností zůstala kromě několik

a drobných, velmi snadno a rychle opravitelných oděrek zcela nepoškozena, včetně střešních skel !  Tato zatěžkávací zkouška prověřila kvalitu naší konstrukce a potvrdila nutnost správně nadimenzovaných izolačních skel, zejména ve střeše. Děkujeme našemu zákazníkovi za možnost zveřejnění fotografií z této, i pro mnohé další, nepříjemné záležitosti, která se již snad dlouho nebude opakovat.

zimní zahrada - AZ EKOTHERMzimní zahrada - AZ EKOTHERM

poškození fasádypoškození štřešní krytiny kroupamipoškození fasády kroupamipoškození TiZn svodu od krup

Rekonstrukce bytového domu v centru Šumperka

14.7.2010 Jsme rádi, že jsme se mohli podílet na velmi povedené rekonstrukci bytového domu společenství vlastníků Bulharská 2 v samotném centru Šumperka u radnice. Přestože velkou část oken dodala před několika lety konkurenční firma, na dokončení rekonstrukce společných prostor byla vybrána naše společnost, která dodala dřevěná okna a vchodové dveře.  Výsledek můžete vidět na následujících fotografiích, které jsme obdrželi od spokojeného zákazníka.

 vchodové dveře AZ EKOTHERM
- Bulharskávchodové dveře AZ EKOTHERM
- Bulharská

dřevěná okna AZ EKOTHERM -
Bulharskádřevěná okna AZ EKOTHERM -
Bulharskávchodové dveře AZ EKOTHERM
- Bulharskávchodové dveře AZ EKOTHERM
- Bulharskávchodové dveře AZ EKOTHERM
- Bulharskádřevěná okna AZ EKOTHERM -
Bulharská

Realizace špaletových oken

22.6.2010 Zajímavá akce je realizována v průběhu měsíce června. Jedná se o výměnu stávajících špaletových-kastlových oken za nová moderní špaletová okna v Praze 3 na ulici Koněvova. I tato realizace špaletových oken probíhá pod kontrolou Ústavu památkové péče Praha. Více o špaletových oknech společnosti AZ EKOTHERM naleznete zde.

 špaletová okna AZ EKOTHERM
01špaletová okna AZ EKOTHERM
02špaletová okna AZ EKOTHERM
03

 

Právě jsme realizovali

10.6.2010 Letošní květen svým deštivým počasím stavebníkům nepřál. Přesto se naší společnosti podařilo za tento měsíc zrealizovat celkem 9 zimních zahrad. Mezi n

imi i typovou zimní zahradu Toscana na Praze - východ, kterou se i v tomto nepříznivém počasí povedlo za 2 dny kompletně namontovat. Dnes již je zahrada užívána a rádi Vám prezentujeme fotografie zaslané spokojeným zákazníkem. Další informace o našich typových zimních zahradách naleznete zde.

 montáž zimní zahrady typové
AZ EKOTHERMzimní zahrady typové AZ
EKOTHERM - TOSCANA 01zimní zahrady typové AZ
EKOTHERM - TOSCANA 02

Prosklené pergoly

19.5.2010 Prosklené pergoly jsou velmi oblíbeným místem pro relaxaci a odpočinek, přičemž dostatečně ochrání před sluncem a deštěm, a to  při zachování průhledu přes prosklenou střechu -  což jsou výhody oproti polykarbonátu. Proto se tento systém těší čím dál větší oblibě. Další informace o prosklených pergolách vyráběných společností AZ EKOTHERM naleznete zde, popřípadě shlédněte referenční fotografie.

10-ti letá záruka na povrchovou úpravu

5.5.2010 Dalším krokem ke zkvalitnění dřevěných oken vyráběných společností AZ EKOTHERM je zcertifikování na možnost poskytnutí 10-ti leté záruky sikkens LONGLIFE. Tato certifikace byla již úspěšně zahájena před dvěma týdny prvním auditem výroby. Úspěšné ukončení certifikace předpokládáme do konce 2. Q 2010.

Dřevěná okna EURO IV88 s koeficientem Uw=0,69 certifikována

24.4.2010 V tomto týdnu jsme úspěšně certifikovali dřevě

ná okna EURO IV88 s izolačním trojsklem Ug=0,5. Při této certifikaci jsme v akreditované zkušebně CSI Zlín dosáhli vynikající hodnotu celého okna Uw=0,69. Tímto  krokem jsme rozšířili stávající sortiment již dříve certifikovaných oken EURO IV88 se standardním izolačním trojsklem Ug=0,6.  (Dosažená hodnota celého okna s tímto standardním zasklením je Uw=0,80.)

Jarní FLORA Olomouc je tady!

FLORA Olomouc

13.4.2010 Srdečně Vás zveme na tradiční jarní veletrh FLORA Olomouc, který se uskuteční ve dnech 22. - 25. dubna 2010 na výstavišti FLORA Olomouc.  V naší expozici na galérii hlavního pavilonu A bude letos vystavena zimní zahrada Toscana s prosklenou pergolou. Ilustrační foto z veletrhu FLORA 2009:

zimní zahrada - FLORA
Olomouc

Z Glasurit Holzbau se stává SIKKENS

29.3.2010 Společnost Akzo Nobel Deco GmbH vlastník znače

k Glasurit Holzbau a SIKKENS - špičkových produktů na povrchovou úpravu dřeva -  provedla strategické rozhodnutí: přizpůsobit sortiment budoucím produktům značky SIKKENS. Mnohé ze známých produktů (včetně produktů na povrchovou úpravu stavebních výplní) Glasurit jsou do sortimentu převzaty v nezměněné kvalitě, jiné produkty byly zdokonaleny s vývojem nové receptury. A to vše s jedním cílem: nejlepší ochrana dřeva všech dob.

 SIKKENS

24.3.2010 Děkujeme všem zákazníkům a návštěvníkům

veletrhu FOR GARDEN 2010 za mimořádný zájem o naši veletržní expozici. Usilovně pracujeme na  Vašich poptávkách, které jsou Vám v těchto dnech rozesílány.

Přijďte si pro veletržní slevu na F

OR GARDEN 2010

Navštivte nás na veletrhu FOR GARDEN 2010 ve dnech 18.-21.3. 2010 na výstavišti PVA v Praze-Letňanech v hale 1B2 a vyzvedněte si slevový kupón na mimořádnou veletržní slevu na zimní zahrady ve výši 15 % na atypické a 5 % na typové zimní zahrady. Podmínkou je uzavření smlouvy a zaplacení 1. zálohy do 30. dubna a realizace v 1. pololetí roku 2010. V letošním roce bude pro Vás vystavena zimní zahrada Toscana v kombinaci s prosklenou pergolou. Ilustrační foto z předchozího ročníku FOR GARDEN - zimní zahrada RIVIERA:

 FOR GARDEN - zimní zahrada RIVIERA

Vzorkovník barev

15.2.2010  Zákazníkům můžeme nabídnout již v základním

vzorkovníku pro dřevěná okna, vchodové dveře a zimní zahrady možnost výběru ze 30-ti odstínů. Náš vzorkovník barev si můžete prohlédnout zde.
 

 

Právě realizujeme - zimní zahrada v Mladé Boleslavi

26.1.2010 Z probíhajících montáží aktuálně vybíráme realizaci zimní zahrady v dvoubarevném provedení.

zimní zahrady AZ EKOTHERM 2010-01zimní zahrady AZ EKOTHERM 2010-02zimní zahrady AZ EKOTHERM 2010-03

zimní zahrady AZ EKOTHERM 2010-04

 

Jedna z výhod zimní zahrady - příjemné klima po celý rok

12.1.2010 I přes značnou sněhovou nadílku a nízké teploty v lednu letošního roku panuje v zimních zahradách dodaných naší společností subtropické klima.

 zimní zahrady - zima 01zimní zahrady - zima 02

zimní zahrady - zima 03zimní zahrady - zima 04

 

Montáž dřevěných oken a zimních zahrad

v zimním období

29.12.2009 Díky používaným montážním postupům a materiálům není důvod k obavám před montáží dřevěných oken a zimních zahrad v zimním období a využít tak výhodnějších cenových podmínek. Jak je vidět z následujících fotografií, dokážeme si poradit i s velkou nepřízní počasí.

 montáž zimní zahradymontáž zimní zahrady

montáž zimní zahradymontáž zimní zahrady

Mimořádná akce Ug=1,0 za cenu Ug=1,1 !

4.12.2009 V rámci podpory prodeje v tomto období nabízíme zákazníkům pro dřevěná okna EURO IV68 izolační dvojskla s hodnotou Ug=1,0 za cenu izolačních dvojskel s Ug=1,1. Tato akční nabídka platí na vyžádání u našich obchodních zástupců a platí do odvolání.

Slevy na dřevěná okna a zimní zahrady pro zimní období 2009/10

6.11.2009 Od dnešního dne platí slevy na dřevěná okna, zimní zahrady a garážová vrata . Informujte se u našich obchodních zástupců.

Dřevěná okna EURO IV-68 s koeficientem Uw=1,19 certifikována

13.10.2009 Dnes jsme obdrželi CERTIFIKÁT na vlastnost výrobku pro dřevěná okna EURO IV-68 s hodnotou Uw=1,19 W/(m2.K). Tato kvalitní okna  rozšíří naši nabíd

ku za minimální příplatek ke standardnímu provedení.

certifikát dřevěná okna Uw=1,19

Dřevěná okna EURO IV-68 s koeficientem Uw=1,19 !!!

5.10.2009 Na základě požadavků trhu a  programu Zelená úsporám se společnost AZ EKOTHERM rozhodla odzkoušet a zařadit do výroby dřevěná okna EURO IV-68 zasklená izolačním dvojsklem Silverstar Zero Ug=1,0. Při zkouškách v autorizované zkušebně CSI Zlín  byla potvrzena jejich vysoká kvalita s vynikající hodnotou koeficientu prostupu tepla Uw=1,19.

Dřevěná okna, vchodové dveře a zimní zahrady na veletrhu FOR ARCH 2009
 

22.9.2009 Dnes začal stavební veletrh FOR ARCH 2009. První návštěvníci v dopoledních hodinách navštívili náš stánek v hale 3A 19 a shlédli se zájmem naši expozici. Dle očekávání zájem zákazníků vzbudily zejména špaletová okna a vchodové dveře EURO IV88. Zákazn

íci oceňují možnost prohlédnout si detaily vystavené zimní zahrady ALPINA. Tato zimní zahrada je po veletrhu okamžitě k odběru za mimořádnou veletržní cenu!

Aktuální foto: veltrh FOR ARCH 2009 právě začal

 

 Stavební veletrh FOR ARCH 2009

16.9.2009 Zveme všechny naše zákazníky a obchodní partnery na veletrh FOR ARCH 2009. který se koná již příští týden! Přijďte si prohlédnout detaily zimní zahrady a naši novinku  špaletová okna. Více zde:

Realizace zimní zahrady - výměna plastové za dřevěnou

14.9.2009 Již po několikáté jsme měnili původní zimní zahradu, nejčastěji plastovou, kovovou nebo truhlářsky vyrobenou, za zimní zahradu konstrukce ve standardu AZ EKOTHERM. Poslední taková výměna byla v minulých dnech dokončena v Říčanech u Prahy. Jednalo o výměnu plastové zimní zahrady se střechou z polykarbonátu, která je přímo propojena do

interiéru a v létě docházelo k extrémnímu přehřívání a v zimě naopak k promrzání. Nová zimní zahrada je vybavena ventilační jednotkou a střecha je nadstandardně zasklena speciálním sklem, které eliminuje přehřívání interieru zimní zahrady.

 

Realizace zimní zahrady - Nový Malín u Šumperka

11.9.2009 Minulý týden jsme úspěšně dokončili realizaci zimní zahrady a prosklených stěn vnitřního bazénu u rodinného domu v Novém M

alíně u Šumperka, kde jsme již v minulosti realizovali dřevěná okna, vchodové dveře a sekční garážová vrata.

Vchodové dveře EURO IV 68

do programu Zelená úsporám

10.9.2009 Do programu "Zelená úsporám" jsme úspěšně zaregistrovali další výrobek společnosti AZ EKOTHERM - špaletová okna. Tímto jsme rozšířili nabídku v tomto programu již dříve zaregistrovaných výrobků naší společnosti, které jsou - dřevěná okna - eurookna - IV88 a vchodové dveře IV88. Další informace naleznete zde.
 

Právě realizujeme - zimní

zahrady

27.8.2009 V tomto týdnu realizujeme celkem 5 zimních zahrad. Čtyři atypické v Praze-Břevnově, Praze-Veleslavíně, Říčanech a Stupicích u Prahy. Během 2 dnů byla rovněž zrealizována typová zimní zahrada Riviéra v Praze-Stodůlkách. Aktuální foto ze 35. kalendářního týdne:

 

 Právě realizujeme - špaletová okna

18.8.2009  Praha-Vinohrady, ulice Přemyslovská

 

Upozornění pro zákazníky a obchodní partnery
Omlouváme se, ale z důvodu

změny poskytovatele internetových služeb mohlo v týdnu od 3. - 9. srpna 2009 dojít  ke ztrátě e-mailových zpráv. V případě, že nebylo na Vaše zprávy nebo poptávky adekvátně reagováno, zašlete je znovu.

Děkujeme, AZ EKOTHERM.


Dřevěná okna


Zimní zahrady

   
Dřevěná okna dodáváme ve variantách EURO 68 a EURO 88. Ve výrobě jsou použity dřeviny smrk, borovice a dub. Certifikáty státní zkušebny o zajištění shody se současnými normami jsou samozřejmostí. Zimní zahrady jsou konstrukce z lepených dřevěných hranolů na bázi EURO 68 a EURO 88. Střecha je prosklená, dřevohliníková. Ve výrobním sortimentu je též 5 typových zimních zahrad za výrazně nižší cenu.


Vchodové dveře


Garážová vrata

   
Vchodové dveře jsou dodávány v členění a provedení dle základního katalogu nebo na základě individuálních požadavků zákazníka. Dveře jsou v základním provedení vybaveny pětibodovým kováním.výklopná. Sekční vrata s provedení RAL barev. Výklopná vrata mohou být v dřevěném obložení. Dodáváme a montujeme garážová vrata Hörmann sekční a výklopná. Sekční vrata s provedení RAL barev. Výklopná vrata mohou být v dřevěném obložení..

  

Odkazy : Zimní zahrady - AZ Ekotherm - 

Poptávkový formulář

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Druh poptávky + obchodní místo:
Místo realizace:
Mám zájem o:
  Děkujeme za Vaši poptávku, budete kontaktováni z Vámi vybraného obchodního místa.
 
Zadejte kontrolní součet čísel 9,10:
 
Poptávkový formulář